KALİTE POLİTİKAMIZ

Waterfresh'e Hoş Geldiniz

2003 yilinda su aritma sektöründe hizmet vermeye baslamis olan WATERFRESH , uzman kadrosu ile attigi emin adimlar sayesinde kisa sürede piyasada seçkin bir isme sahip olmustur. Kuruldugundan bu güne kadar; dürüst çalisma ilkesinden hareketle, kalite ve emniyetten taviz vermeden, müsteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayi kendine görev bilmis ve bu sayede müsteri güvenini kazanmayi basarmistir.
WATERFRESH bünyesinde hizmete sunulan bütün ürünlerimizde ISO 9001, ISO 14001, TSE, WaterQuality, NSF, WHO kalite belgeleri mevcuttur
 Su analizi yapilmasi ile uygun aritma sisteminin seçimi, dizayni, montaji ve kimyasal uygulamasini ayni çati altinda birlestirmeyi basarmis bir firma olarak; su ile ilgili her türlü probleminize kalici çözüm saglayarak ve devaminda etkin servis agimiz ile sizlere hizmet vererek sektörde daimi bir isim sahibi olma yolunda çalismalarimiza devam etmekteyiz.
Birlikte çalışmak dileğiyle...

WATERFRESH'in çalışma alanları evsel ve ofis bazlı su arıtma ünitelerinden, endüstriyel su arıtma sistemlerine kadar genişlemektedir.

01
Satış Sonrası Hizmet
02
Filtre Değişimi
03
Hızlı Montaj
04
10 yıl yedek parça temini